Trénink terapeutické kundaliní jógy

Datum / čas
Date(s) - 16/10/2020 - 18/10/2020
Celý den

Místo konání
Centrum kundaliní jógy

kategorie

Termín zahájení: 16. 10. 2020

Trénink je certifikovaný německou pobočkou mezinárodní organizace kundaliní jógy 3HO e.v. Na závěr tréninku je možné složit praktickou zkoušku a získat certifikát „Terapeut kundaliní jógy 1. stupně“.

“Představte si, že něco velmi čistého a božského ve vás volá. 
Odpovězte a navažte kontakt se svým vlastním Nekonečnem.”
~ Yogi Bhajan

Naši zahraniční lektoři jsou certifikovaní učitelé kundaliní jógy 1. nebo 2. stupně. Mají vzdělání a dlouhodobé zkušenosti v oblasti terapie, celostní medicíny a většina z nich vede navíc vlastní psychoterapeutickou praxi.

„Cílem tréninku je dát účastníkům pevné základy pro terapeutické doprovázení svých klientů. Účastníci si odnesou jak terapeutické nástroje, tak i hlubší medicínské, psychologické a spirituální vědomosti o józe. Účastníci budou moci vést své klienty individuálně nebo skupinově, kdy se setká více klientů s určitým hendikepem či onemocněním.“
~ Anja „Hari Kaur“ Lührs, hlavní učitelka tréninku

Čeká nás celkem 10 víkendů + závěrečný zkouškový víkend. Trénink se bude konat v Praze v Centru kundaliní jógy v Jindřišské. Trénink bude překládán z němčiny do češtiny.

MODUL 1: Komunikace a terapeutické doprovázení
Jádrem prvního modulu je moderní psychoterapie, kundaliní jóga a koncept „Self Sensory System“ podle Yogi Bhajana. Rozvineme jemnou citlivost, empatii a rezonanci. Naučíme se techniky aktivního naslouchání, zrcadlení a dotazování. Cílem modulu je naučit se vytvořit terapeutický vztah a citlivě doprovázet klienty při jejich osobním růstu i v obdobích krize.

MODUL 2: Probuzení léčivého potenciálu našeho těla
V tradici jógy probouzíme léčivý potenciál pomocí obnovení propojení těla, ducha a duše. Budeme se učit o pohybovém aparátu, svalových tkáních a fasciích, ale také o meridiánech a čakrách. Pochopíme do hloubky návaznost cviků v krijích. Prozkoumáme účinky jógy na nervový, hormonální a imunitní systém. Prostor věnujeme také metabolismu a očistným kůrám.

MODUL 3: Životní krize a duševní zdraví
Naučíme se jógové terapeutické postupy při v přelomových situacích a akutních krizích. Do hloubky se zaměříme na stavy úzkosti, deprese, závislosti, dlouhodobý stres a stavy vyčerpání. Naučíme se, jak jemně nastoupit cestu k regeneraci a posílení ducha a vitality. Pochopíme, jak se osobní krize může stát šancí pro posun a nové směřování.

Termíny a další informace: www.TerapeutickaJoga.com

Přihlášky a dotazy: kontakt@terapeutickajoga.com

Kontaktní osoby:

Katka Černá
Hari Kirtan Kaur
+420 604 388 593

Gábina Janská
Narayan Tera Kaur
+ 420 606 378 077

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.