Zimní slunovrat 2018

14.-16. prosince 2018 – již 5. ročník

Kde: Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11

Jste srdečně zváni na Oslavu zimního slunovratu, kterou spolek 3HO v České republice pořádá již 5. rokem.
Kundaliní jóga podle Yogi Bhajana je úzce spojena s prvky přírody. Budeme praktikovat její techniky, které nám pomohou podpořit a vyrovnat silné účinky změn lunárních cyklů.

Opět se můžete těšit na bohatý program s kundaliní jógou a na chutná vegetariánská jídla. To vše ve velmi krásném a příjemném prostředí Kubasovy chalupy.
Členové 3HO mají zvýhodněnou cenu.

Letáček pdf ke stažení

Zimní slunovrat a naše cesta k znovuzrození

V čase zimního Slunovratu je síla slunce nejslabší. Toto období tmy a temna nás vede k odpočinku, k tématu smrti, změny, transformace a znovuzrození. Je to období přemítání, přehodnocování, věštění a uctívání kultu našich předků.

Každý element ve vesmíru, který je nám zjevný jako světlo, zvuk a energie, je v neustálém stavu vibrace. Budeme ladit mysl, duši i tělo do vědomí tohoto celku za užití konkrétních jogínských cviků, dechu, zpěvu manter a zvuku gongu. Tělo je božský nástroj reagující na vnější vibrace a také na naše vnitřní myšlenkové vibrace. Jak budeme vibrovat, celý vesmír bude vibrovat s námi.

To, jak se cítíme, jednáme a reagujeme, je z větší části reakce na naše myšlení. Zvuk a mantra jsou základní a mocné nástroje v praxi kundaliní jógy. Skrz využití zvuku a mantry můžeme dosáhnout hlubokého meditativního stavu, který nás přivede k vlastní realizaci.

Program

Začínáme v pátek v 17:30 a rozloučíme se v neděli obědem.

V pátek začínáme v 17:30 krijou na uvítání. Od 19:00 -20:00 bude následovat večeře, ve 20:30 zakončíme večer krásnou meditací s mantrou.

V sobotu a v neděli začínáme v 5:30 ranní sádhanou (přednes džapdží sáhib, krija – fyzické cvičení , zpěv manter).  Dále se můžete těšit na transformující a energetizující jógové sestavy z tradice kundaliní jógy, dechové techniky, tanec, meditace, zpívání manter a léčivý zvuk gongu.

Podrobný program se připravuje

Ubytování

Ubytování je v útulných pokojích s kapacitou 3 – 8 osob (v případě zaplněné ubytovací kapacity v pokojích bude možné přespat na matraci ve velkém sále, ve vlastním spacáku).
Rádi vyhovíme vašim požadavkům na ubytování, bude-li to v našich možnostech.
Vaše rezervace se stává platnou po vyplnění přihlášky a zaplacení nevratné zálohy.

Rezervace a platba

ONLINE PŘIHLÁŠENÍ

Pro platnou rezervaci je třeba vyplnit přihlašovací formulář a uhradit cenu za program a organizaci na účet 3HO 2600265984/2010 (Fio Banka).

Dospělá cvičí osoba na lůžku: 1.100,-
Dítě do 12 let: 400,-
Necvičící doprovod: 600,-
Člen 3HO: 900,-

Od 1. 12. 2018 se cena navyšuje o 300 Kč.

Ubytování a strava se platí v hotovosti na místě
1.400,- strava a na posteli
1.300,- strava a přespání na matraci

Kontaktní osoba
Ishwara Preet Kaur, e-mail: rezervace@3ho.cz
T.: +420 732 837 293 – prosíme volat po 18 h.

Těšíme se na Vás 🙂  „SAT NÁM“

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce 3HO se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.