Volby 2019

9. listopadu 2019, od 13h
Centrum kundaliní jógy, Jindřišská 10, Praha 1

Další informace a program

Profily kandidátů

Hynek Bednář
Jai Sangat Singh

Současný předseda, lektor, vědecký pracovník.
V současné době se starám o evidenci členů 3HO/NKYTA a plním povinnosti plynoucí z předsednické pozice.
Kandidatura je službou komunitě v rozsahu mých časových možností. Přispívám neutrálním přístupem a mužským pohledem v převážně ženské komunitě. V dalším volebním období bych rád pokračoval ve stejném co nyní.

Šárka Handlová
Kamalpreet Kaur

Současná místopředsedkyně; učitelka kundaliní jógy pro seniory, těhotné i běžnou populaci; správce několika webových stránek včetně www.3ho.cz, provozovatel eshopu, dříve sociolog a account manažer v oblasti vzdělávání dospělých.
Kromě doplňování aktuálních informací na www.3ho.cz se věnuji rozesílce zpráv, které od nás dostáváte. Byla jsem u počátků většiny akcí, které naše organizace uskutečnila. Poslední dobou se z pozice organizátora přesouvám do role poradce. Nadále bych se ráda podílela na formování dalšího směřování našeho spolku, nová situace si žádá kreativní řešení. Ráda se s dalšími zájemci podělím o práci na mailingu a webu, abych měla více času na nové projekty.

Veronika Damanpreet Kaur Šilarová

Sat nám. Kundaliní jógu podle Yogi Bhajana učím od roku 2014 a ve svém životě spojuji jógu s ájurvédou. Potkat se se mnou můžete především ve východních Čechách a v Praze.
V současnosti se jako členka výboru 3HO Česká republika, z. s., věnuji organizaci Zimního slunovratu, komunikaci s mezinárodní učitelskou organizací IKYTA a péči o profesní členky a členy její české národní odnoži NKYTA, svolávám speciální komunitní sádhany a v rámci spolku se věnuji rozmanitým administrativním úkolům.
V dalším období se mimo výše uvedeného chci zaměřit na rozvoj učitelek a učitelů kundaliní jógy, oživovat naši komunitu a mezilidskou spolupráci a podporovat pořádání spolkových akcí i mimo hlavní město. Významným projektem, kterým se chci zabývat, je vydávání knih o kundaliní józe ve spolupráci s organizací Kundalini Research Institute, správcem učení Yogi Bhajana.

Jana Strnadelová
Janjot Kaur

Jsem spolumajitelka rodinné firmy. Ač jsem prošla učitelským výcvikem kundaliní jógy, tak neučím, ale stala jsem se součástí výboru 3HO Česká republika, z.s. záhy po jeho dokončení. Pomáhám s drobnými administrativními úkoly a budu v tom pokračovat, bude-li to všeobecná vůle.

Zdeňka Bártová
Simran Chandra Kaur

Většinu svého času věnuji rodině, kundalini józe a svému zaměstnavateli. Vedu lekce skupinové i individuální, praktikuji Sat Nam Rasayan a baví mě pomáhat lidem nacházet v jejich životě radost.
Chtěla bych, abychom se stali opravdovou komunitou, více se setkávali, pomáhali si, podporovali se navzájem. Ráda bych, aby 3HO bylo živé. Aby se, nejlépe všichni, jeho členové podíleli na činnosti spolku, aby každý přispěl svojí troškou do mlýna 🙂
Nejen výbor, ale především členové, by podle mého měli být aktivní. Jsme různí lidé, máme různé předpoklady, potřeby a přání. Tak se je nebojme ukázat. Za sebe nabízím především vedení účetnictví spolku, administrativní spolupráci při akcích.

Petr Beránek
Teg Adesh Singh

jsem strojní a stavební inženýr. Letos se stávám podnikatelem v této oblasti. Zároveň velmi rád praktikuji a učím KJ.
Vzhledem k tomu že jsem nastolil novou cestu ve více oblastech rád bych v prvním roce poznal jak spolek funguje a poté se krok za krokem zapojil v druhém a třetím roce.