Speciální sádhana u příležitosti narozenin Guru Rám Dáse

9.  října 2015, 4:30 – 8:15

Guru Ram DasKde: Centrum kundaliní jógy, Jindřišská 10, Praha 1

Srdečně vás zveme na společnou Sadhanu. Po zpěvu Japji Sahib a krátké krije věnujeme společnou sádhanu Guru Rám Dásovi zpěvem mantry zázraků: Dhan Dhan Ram Das Gur.

Guru Rám Dás byl čtvrtým Sikhským guruem a byl znám jako Guru zázraků, byl ztělesněním pokory, soucitu, služby a hluboké oddanosti. Byl Guruem Yogi Bhajana, v jehož srdci zaujímal speciální místo. Celosvětově se naše komunita obrací na Guru Rám Dáse s prosbami o vedení, léčení a ochranu. Ke dni jeho narozenin nám Yogi Bhajan předal speciální sadhanu. Budeme společně po 2,5 hodiny recitovat mantru zázraků Dhan Dhan Ram Das Gur.

Yogi Bhajan popisoval tuto příležitost jako velmi silný čas k vyplnění modliteb. Vše, za co se modlíte, bude vyslyšeno Guru Rám Dásem. Je důležité si uvědomit, že je třeba nechat božskou sílu dělat svoji práci s ohledem na váš nejvyšší osud, proto buďte otevření. Vyslovte jednou svoji modlitbu a pak se vzdejte všech očekávání o tom, jakým způsobem má být manifestována.

Nezáleží na tom, jakým způsobem ztrávíte tento zvláštní čas, stačí mít Guru Rám Dáse ve svém srdci a cítit jeho lásku. Přijímejte zázraky života a žehnejte sami sobě a celému světu.

Vstupné dobrovolné.

Centrum kundaliní jógy, Jindřišská 10, Praha 1, www.kundaliniyoga.cz

Online rezervace

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce 3HO. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.