Posvátné mantry se Snatam Kaur & Friends v Praze

Autorka: Lenka Dev Hari Kaur Bílá

S učitelkou, zpěvačkou a aktivistkou pro mír Snatam Kaur se setkáváme díky jejím mantrám na hodinách kundaliní jógy často. Někdo ji rád poslouchá v intimitě svého domova. Já ji poslouchám natolik ráda, že neváhám využít každou volnou chvíli – ať už řídím auto či chodím po Praze pěšky, jedu metrem nebo tramvajkou.  Ale že bude jednou v Praze?

A kdo že to zařídil? Jmenují se Ljudmila Rudčenko a Vladislav Ličko J – neznám je, ale jsem jim neskonale vděčná, jako asi všichni účastníci koncertu, který se konal 20. 10. 2016 v pražském Kongresovém paláci.

Příjemná energie Snatam a její skupiny jej naplnila rychlostí světla – ještě ani nemusela začít zpívat. Koncert trval skoro tři hodiny a přitom mnoho z nás mělo pocit, že to bylo nějaké krátké!? Naše české publikum se ze začátku jen velmi jemně přidávalo k jejímu zpěvu… ale postupem času se naše husitské geny nezapřely a myslím, že si tu výměnu krásné energie užilo nejen publikum, ale i samotná Snatam a její skupina J!

Po koncertu si našla čas na naši komunitu  a vyprávěla nám pár příjemných zážitků s Yogi Bhajanem, například o tom, jak moc chtěla být zpěvačkou a cestovat, jak ji to nyní i přes ta všechna krásná místa na světě unavuje a hlavně jí chybí její malá dcera a manžel, ale také o tom, že díky moudré intervenci Yogi Bhajana ví, že je na první místě učitelkou a až na druhém zpěvačkou, což jí mnohokrát v životě pomohlo.

V listopadu startuje svůj ONLINE KURZ, na který se můžete přihlásit zde.

A pokud má někdo z vás chuť se zúčastnit osobně jejího osmidenního tréninku v USA, chystá jej na podzim 2017. Zde se můžete přihlásit k odběru jejích novinek!

Další koncert v České republice včetně možnosti workshopu se Snatam se má konat za dva roky!

Takže nyní díky za ten nádherný zážitek Snatam Kaur & už dnes se zase těšíme na setkání!

fullsizerender

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog, Kundalini jóga se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.