Oslava narozenin Guru Rám Dáse

9.10.2018

se společně sejdeme na místech, která jsou uvedena v kalendáři akcí.

Guru Rám Dás byl čtvrtým Sikhským guruem a byl znám jako Guru Zázraků. Byl ztělesněním pokory, soucitu, služby a hluboké oddanosti. Byl Guruem Yogi Bhajana, v jehož srdci zaujímal speciální místo. Celosvětově se naše komunita obrací na Guru Rám Dáse s prosbami o vedení, léčení a ochranu. Ke dni jeho narozenin nám Yogi Bhajan předal speciální sádhanu. Budeme společně po 150 minut recitovat mantru zázraků Dhan Dhan Ram Das Guru.Yogi Bhajan popisoval tuto příležitost jako velmi silný čas k vyplnění modliteb. Vše, za co se modlíte, bude odpovězeno Guru Ram Dasem. Je důležité si uvědomit, že je třeba nechat božskou sílu dělat svoji práci s ohledem na váš nejvyšší osud, proto buďte otevření. Vyslovte jednou svoji modlitbu a pak se vzdejte všech očekávání o tom, jakým způsobem má být manifestována.

Nezáleží na tom, jakým způsobem strávíte tento zvláštní čas, stačí mít Guru Ram Dase ve svém srdci a cítit jeho lásku. Přijímejte zázraky života a žehnejte sami sobě a celému světu.

Do té doby se můžete připojit ke společné 40 denní sadhaně recitací stejné mantry po dobu 11 nebo 31 minut denně, která začíná 30. 8. 2018 nebo 11 dní před narozeninami 29. 9. 2018.

Vyberte si svoji oblíbenou verzi a recitujte ji při své ranní praxi.

Dhan Dhan Ram Das Guru_překlad

Dhan Dhan Ram Das Guru_překlad Dhan Dhan Gurmukhi

 

Ať je váš život plný zázraků.

Sat Nám.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce 3HO. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.