Nové volby do výboru a členská schůze 3HO/NKYTA (říjen 2022)

Sat nám, přátelé,

blíží se nové volby do výboru 3HO České republika, z.s., které proběhnou v rámci členské schůze dne 8. října 2022 od 14.00 hod.

Podívejte se na pozvánku a program zde.

***

Hledáme další členky a členy týmu. Každý má co nabídnout! Nemusíte mít hromadu času, míru svého zapojení si zvolíte sami dle svých možností. Chcete-li kandidovat, vypracujte prosím stručně své odpovědi na níže uvedené otázky a zašlete je do 18. září 2022 na info@3ho.cz. Vaše odpovědi budou zveřejněny na webu, aby si je všichni volící mohli přečíst.

  1. Představení kandidáta (profese, zkušenosti, učitelská praxe, zájmy apod.)
  2. Jakým způsobem se chcete zapojit (co můžete nabídnout, co od vašeho působení můžeme očekávat)

Popadněte pochodeň svého vnitřního světla a zapojte se do formování budoucnosti a směřování kundaliní jógy v naší malé zemi. Dejte své srdce a schopnosti do služeb vyššího volání a kandidujte! Ve skutečnosti je to samozřejmě stará dobrá a obyčejná práce, avšak cesta k duchovnímu probuzení vede přes skupinové vědomí.

Podrobnější informace k postupu a pravomocem najdete v našich stanovách.

Kandidatura je otevřena všem profesním členům.

Profesním členem 3HO se mohou stát vyučující kundalini jógy s certifikací KRI. Chcete-li se připojit a moci kandidovat v nadcházejících volbách, napište na Hynkovi Bednářovi na e-mail hynek.bednar@seznam.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.