Naučte se gongovou relaxaci s Adou Devinderjit

11. srpna 2018, 9-17h
Centrum kundaliní jógy, Jindřišská 10, Praha 1

Zvuk gongu je jedinečný – rozvibruje každou buňku, uvádí do neobvyklých stavů vědomí, naladí tělo a mysl na vyšší frekvence. Relaxace s gongem je skvělým pojítkem mezi krijí a meditací. Tělo se může uvolnit, mysl se pozvedne a duše splyne s Nejvyšším vědomím. Relaxací s gongem jsou aktivně stimulovány sebe-léčebné síly organismu.

Na tomto workshopu si osvojíte znalosti o gongu a hry na něj a uvědomíte si procesy, které probíhají v lehkém gongovém transu. Budete si moci pod vedením lektorky vyzkoušet své schopnosti hry na gong. Pokud již máte s hrou na gong zkušenosti, dostanete návod, jak pokračovat na své cestě a dál se rozvíjet.

Pro absolvování tohoto workshopu nemusíte být vlastníkem gongu. Svůj vlastní gong si můžete vzít s sebou, budou na něj ovšem hrát i ostatní účastníci workshopu.
Maximální počet účastníků je 16 osob.

Ada Devinderjit je psychoterapeutka, učitelka jógy, lektorka gongové meditace a také trenérka v učitelském výcviku jógy pro seniory. V roce 2006 absolvovala výcvik hry na gong u přímého žáka Yogi Bhajana, Nanaka Dev Singha, a od té doby odehrála cca 700 gongových meditací pro trans a léčení traumatu.

Workshop pořádá: 3HO Česká republika

Cena: člen 3HO 1400 Kč, ostatní 1700 Kč
Závazné přihlášení a platba do 3. srpna 2018
Číslo účtu: 2600265984/2010 (Fio Banka), var. s.: 1108, do poznámky prosím pište své jméno.

WORKSHOP JE JIŽ ZCELA OBSAZEN

Organizace: Daniela Krynková, rezervace@3ho.cz, tel: 777 858 400

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce 3HO se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.