Kundaliní jóga a móda má nový prostor

Rádi dáváme na vědomí, že se otevírá nový multifunkční prostor jógou inspirovaný českou značkou K.Bana

V úterý 14. 2. 2017 od 16.00 do 20.00 probíhá slavnostní otevření prostoru na adrese Hálkova 13, Praha 2.

Česká značka pohodlného designového oblečení ze lnu otevírá svůj prostor určený pro prezentaci, nákupy i ke cvičení kundaliní jógy.

V těsné blízkosti I.P.Pavlova je nyní možné koupit pohodlné oblečení K.Bana a doplňky pro jogíny – originální lněné meditační polštářky a lněné jógamatky a drobné doplňky do domácnosti. To vše doplní a atmosféru prostoru podpoří také výrobky několika vybraných českých designérů.

Na prodejní část navazuje prostor pro blízká setkání s jógou a workshopy, komorní prostředí nabízející osobní přístup. Dalším prostorem je pak dílna, kde probíhají návrhy a samotná výroba oblečení.

Designérka a lektorka jógy, Kateřina Černá, tvoří oblečení ze 100% lnu, inspirované jógou, tancem, volným časem a cestováním. “Tvořím ze lnu, který je příjemný, vzdušný a lehký. Skvěle odvádí vlhkost a teplo, v létě chladí a v zimě hřeje. A že se mačká? Ano – a právě v tom je jeho originalita a krása. Ve chvílích, kdy můžete zvolnit a všímat si detailů dne, zažijete první pomačkání, první otisky a uvědomíte si jedinečnost prožívaného okamžiku,” vysvětluje Kateřina.

Oblečení využívá jednoduché a čisté linie, bílou a temně modrou barvu a ikonické české nitěné knoflíky. Jde o ryze lokální produkt, materiály pocházejí z České republiky, samotné šití pak probíhá v Praze.

www.kbana.eu

Multifunkční prostor najdete na adrese Hálkova 13, Praha 2.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog, Kundalini jóga. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.