Komunita a jednotlivec

16. srpna, 17:00 – 19:30

3ho logo ořezWorkshop pro certifikované učitele KJ a učitele ve výcviku (sdílet, prosazovat a obrušovat se)

Kde: Centrum Plující oblaka, Mlýnská 6, Praha 6
Lektorka: Guruka Kaur Khalsa (USA)

Každý je součástí společenství. Ať už je to rodina, přátelé, spolupracovníci. Jakákoliv interakce přináší emoce, ať už pozitivní, tak negativní a existují síly, které nás ve společenství drží, a které nás od něj oddalují. Udržovací síly jsou například různé formy závazku, porozumění, společný cíl, potřeba blízkosti a sdílení. Oddalující jsou například neschopnost si udržet sám sebe, nesoulad názorů, nevidění smyslu sdílení atd.

Požádali jsme Guruku Kaur, aby se s námi podělila o své bohaté zkušenosti v oblasti budování komunity a řešení obtížných situací v komunitách 3HO (organizace na podporu KJ) a IKYTA (profesní sdružení učitelů KJ podle Yogi Bhajana).

Ať už máte pochybnosti a otázky týkající se KJ, etiky, pozitiv i negativ komunity či nikoli, můžete se v neděli večer od povolané osoby mnoho dozvědět a také zažít zajímavou jogínskou praxi, jejíž součástí je konzumace kokosové vody a ananasového džusu (oboje zahrnuto v ceně).

Osobní setkání i individuální konzultace s lektorkou v následujících dnech jsou možné.

Cena: 390,-

Online rezervace

Guruka Kaur Khalsa (USA)

Ředitelka sekce IKYTA zabývající se etickými, profesionálními a spirituálními standarty a mezinárodní IKYTOU (mimo USA).

Guruka je ve své funkci posledních 11 let. V současné době se podílí na vzniku sekce pomáhající všem neziskovým organizacím, které založil Yogi Bhajan. Řeší stížnosti na učitele a spory v komunitě.
Mimo práci v IKYTĚ se též podílí na organizaci Mezinárodního koncilu učitelů, který přináší informace o potřebách učitelů po celém světě. Neposledně pomáhá zakládat Národní asociace učitelů kundaliní jógy (NKYTA).

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce 3HO. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.