Kandidátka volby 2016

Hledáme další členy týmu, každý má co nabídnout. Nemusíte mít hromadu času, míru svého zapojení si zvolíte sami podle svých možností.

  1. Představení kandidáta (profese, zkušenosti, učitelská praxe, zájmy, atd…)
  2. Jakým způsobem se chcete zapojit (co můžete nabídnout, co od vašeho působení můžeme očekávat)

Hynek Bednář
Jai Sangat Singh

Současný předseda, lektor, vědecký pracovník
V současné době se starám o komunikaci s IKYTA a plním povinnosti plynoucí z předsednické pozice.
Kandidatura je službou komunitě v rozsahu mých časových možností. Přispívám neutrálním přístupem a mužským pohledem v převážně ženské komunitě. V dalším volebním období bych rád dotáhl změnu stanov a pokračoval ve stejném co nyní.

Šárka Handlová
Kamalpreet Kaur

Současná místopředsedkyně, učitelka KJ, prodej čajů a jogínských potřeb
Spravuji www.3HO.cz, starám se o emailovou komunikaci, spoluorganizuji Zimní slunovrat a Festival KJ u nás a snažím se posouvat vpřed i další projekty.
Mám velkou vizi pro naši zatím malou organizaci, zatím se nám daří pravidelně organizovat dvě hlavní akce určené veřejnosti. V následujícím období bych se ráda zaměřila více na učitele KJ, zajistila přístup našich členům ke zdrojům Ikyta včetně zpřístupnění části důležitých informací v českém jazyce. Velkým snem je zapojení většího počtu učitelů do společných akcí zaměřených na setkávání a další vzdělávání.

Jana Strnadelová
Janjot Kaur

Současný člen výboru, spolumajitelka rodinné firmy
Organizace 3HO a Nkyta jsou v určitém aspektu naším domovem. Jsem ráda jedním z hlasů v našem společném dialogu o jejím směřování. Tento rok bych se ráda více zapojila do organizování akcí a uskutečňování nápadů, které se pro naši komunitu rodí.

Zdeňka Bártová
Simran Chandra Kaur

Účetní, učitelka KJ

Umím účtovat  a učím se učit. Ráda bych pomohla s účetnictvím 3HO Česká republika.

Martina Krausová
Sat Shabad Kaur

Předávám Kundaliní jógu, poskytuji léčebné umění Sat Nam Rasayan, překládám, tlumočím a aktivně „účinkuji“ ve výboru 3HO ČR. Jsem instruktorkou Kundaliní jógy dle Yogi Bhajana od roku 2011.
Počátkem roku 2012 jsem byla hlavní hybnou silou založení organizace 3HO v České republice. V současné době jsem jedním z členů výboru. Aktivně se podílím na organizaci obou společných akcí a také na vývoji a chodu spolku celkově. Komunikuji jak s ostatními členy výboru, tak naslouchám a hovořím s ostatními členy spolku a podporuji a vybízím ke společnému dialogu. Moji vizí je vybudování podpůrné základny pro všechny, ať už kundaliní jógu učí či ji praktikují jako studenti. Potřebujeme se víc naučit žít a být zde jeden pro druhého (myšleno člověk pro člověka). Sat Nam.

Veronika Šilarová
Damanpreet Kaur

Kundaliní jógu učím od roku 2014 a ve svém životě spojuji jógu s ájurvédou. V současnosti se jako členka výboru 3HO/NKYTA Česká republika věnuji především organizaci Letního festivalu a Zimního slunovratu. Do budoucna je pro mě osobně důležité, aby se rozjela činnost sloužící učitelům kundaliní jógy v rámci naší národní organizace. Možnosti jsou velké a já bych je v příštím volebním období ráda spolu s ostatními členy výboru realizovala.

Daniela Krynková
Dhyan Prakash Kaur

Jsem aktivní učitelkou kundaliní jógy a členem výboru 3HO Česká republika. Věřím v sílu a účinnost celého systému kundaliní jógy a také ji tak předávám svým studentům. Ráda bych byla i po další období členem výboru 3HO pro ještě větší dopad jejího záměru – šířit učení kundaliní jógy mezi co největší počet lidí, kterým pomůže vést kvalitnější a spokojenější život. Věřím, že tahle organizace má smysl a může změnit život mnoha lidem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce 3HO. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.