Sádhana k oslavě narozenin Guru Rám Dáse (středa)

Datum / čas
Date(s) - 09/10/2019
4:30 - 8:00

Místo konání
Centrum kundaliní jógy

kategorie

Srdečně vás zveme na speciální sádhanu u příležitosti narozenin Guru Rám Dáse.

Guru Rám Dás byl čtvrtým Sikhským guruem a byl znám jako Guru Zázraků. Byl ztělesněním pokory, soucitu, služby a hluboké oddanosti. Byl Guruem Yogi Bhajana, v jehož srdci zaujímal speciální místo. Celosvětově se naše komunita obrací na Guru Rám Dáse s prosbami o vedení, léčení a ochranu. Ke dni jeho narozenin nám Yogi Bhajan předal speciální sadhanu. Budeme společně po 150 minut recitovat mantru zázraků Dhan Dhan Ram Das Guru.

Yogi Bhajan popisoval tuto příležitost jako velmi silný čas k vyplnění modliteb. Vše, za co se modlíte, bude odpovězeno Guru Rám Dásem. Je důležité si uvědomit, že je třeba nechat božskou sílu dělat svoji práci s ohledem na váš nejvyšší osud, proto buďte otevření. Vyslovte jednou svoji modlitbu a pak se vzdejte všech očekávání o tom, jakým způsobem má být manifestována.

Nezáleží na tom, jakým způsobem strávíte tento zvláštní čas, stačí mít Guru Rám Dáse ve svém srdci a cítit jeho lásku. Přijímejte zázraky života a žehnejte sami sobě a celému světu.

Po zpěvu Japji Sahib a krátké kriji věnujeme společnou sádhanu Guru Rám Dásovi. Budeme zpívat mantru zázraků Dhan Dhan Ram Das Guru.

Něco více k oslavě narozenin Guru Rám Dáse se dozvíte zde.
Znění šabdu i s přepisem do latinky si stáhněte zde.

Datum: středa, 9. října 2019
Čas: 4.30  – 8.00 hod
Místo: Studio kundaliní jógy, Jindřišská 10, Praha 1

Příspěvek dobrovolný.

Prosím přineste si pokrývku hlavy,  při takto silné meditaci nutná!

Meditaci můžete absolvovat i vsedě na židli.

Případné dotazy směřujte na Sat Shabad Kaur (satshabadkaur@seznam.cz).

Těšíme se na vás.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.