Jsem žena – transformace, léčení rodové linie

Datum / čas
Date(s) - 31/05/2020
9:30 - 16:30

kategorie

Srdečně zvu všechny ženy na seminář kundaliní jogy, ve kterém se zaměříme na léčení ženské rodové linie.

Jsem léčitelka a učitelka kundaliní jógy. Téma ženství a ženské linie se mně v léčeních a při práci s klientkami opakuje velmi často. Je to téma, které mě hodně baví. A je pro mě důležité ukazovat dalším ženám a mužům, čím vším žena je.

My ženy máme velkou sílu. Naší silou je láska a schopnost tvořit, vytvářet život, domov a pečovat o sebe a všechny kolem sebe. Abychom se cílily dobře a uměly si vytvořit život, ve kterém budeme vyživovat sebe i vše kolem sebe, potřebujeme nejdříve poznat a přijmout to, kým jsme.

Je pro nás důležité obklopovat se lidmi a věcmi, které nás povznáší. Je pro nás důležité vyživit a přijmout v sobě vše, co potřebuje naši pozornost. Je pro nás důležité setkávat se s dalšími ženami a společně sdílet. Sdílet svůj život, sdílet své radosti, úspěchy i pády, své nápady, myšlenky, touhy a sny. Společně se smát a brečet. Je pro nás důležité nechat odejít vše, co patří k minulosti. Je důležité to umět poznat. Naladit se sama na sebe a žít život, který nám byl dán.

V tomto semináři budeme společně cvičit, meditovat, zpívat mantry, odpočívat, tančit, sdílet a užívat si setkání. V relaxaci vás podpořím hrou na gong.

Zaměříme se na návyky, které nám brání v přijetí některých svých stránek. Být ženou je mnohem rozmanitější, než jsme se učily, než nám říkali, než si vůbec dokážeme představit.

Ze svých rodin si neseme programy a návyky chování a myšlení, které patří k minulosti. Na tyto rodinné i vlastní návyky se podíváme, zda ještě slouží nebo už ne. Vyneseme je z nevědomí a podvědomí do světla vědomí. Žádné téma nebude tabu. Co přijde, to přijmeme a zahrneme do svého života.

Možná nás tíží nevyléčené rodinné nebo osobní trauma či zranění. Uvolníme se a vyléčíme vše, co chce být vyléčeno a odhodíme zátěž, kterou není třeba dále vláčet.

Bude to zábava. Už teď se těším.

Setkání je určeno pro všechny ženy, které cítí, že zde mají být.

Setkání proběhne v malé skupince 4 – 10 žen.

Kdy: neděle 31. 5. 2020, 9:30 – 16:30
(včetně přestávky na oběd, přineste si s sebou své vlastní jídlo a pití v uzavřené lahvi)

Místo konání: Centrum kundaliní jógy, Jindřišská 10, Praha 1.

Cena: 1600,- pro přihlášení a platbu do 25 .5. 2020
Cena: 2100,- přihlášení a platba od 26.5.2020 – 29.5.2020

Platba předem na účet: 1523334012/3030
Do poznámky uveďte: Příjmení + Jsem žena

Pro více informací a pro přihlášení mně kontaktujte na: satshabadkaur@seznam.cz

Těším se na vás.
Sat Shabad Kaur
+420 604 640 580
www.satshabadkaur.cz

mapa není k dispozici
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.