Jóga pro ženy – Uvolnění bolesti hlavy

Datum / čas
Date(s) - 15/12/2018
11:00 - 14:00

Místo konání
Jóga Ateliér

kategorie

„Žena, která se každý den na pár minut posadí
a pociťuje ve svém nitru celý nekonečný Vesmír,
se nikdy nebude cítit slabá.“
Yogi Bhajan

Pravidelně každý měsíc probíhá v Jóga Ateliéru v Praze seminář kundaliní jógy „Jóga pro ženy“. Postupně se zaměřujeme na témata pro ženy, tedy na srovnání hormonální soustavy, vyrovnání měsíčních center, zklidnění emocí, uvolnění stresu a zlepšení naší komunikace. Yogi Bhajan věnoval hodně seminářů a přednášek přímo ženám. Protože ženy jsou přirozeně jinak nastavené. Zvládnou toho mnohem více, dokážou myslet v šesti řadách (muži jen v jedné), ale na druhou stranu přetěžují svou nervovou soustavu a neumí vypnout. Yogi Bhajan říkal, že pro každou ženu je nezbytně nutné, aby denně relaxovala. „Když padne muž, padne jenom on. Když padne žena, padnou celé generace.“

V sobotu 15.12.18 bude naším tématem „Uvolnění bolesti hlavy“. Zaměříme se na krční páteř a uvolnění očí. Hostem bude také masérka a ájurvédařka Iveta Janská, která nám ukáže marmovy body pro uvolnění napětí v oblasti šíje a očí. Čekají nás meditace, jógová sestava, relaxace a mantry věnované tématu uvolnění svalového a psychického napětí. Naučíme se sestavu, která pomáhá pro uvolnění páteře a naučíme se cviky na oči. Seminář je vhodný pro všechny ženy každého věku a kondice. Seminář je určený i pro úplné začátečníky. 

Registrace: gabina@bethelight.cz
Cena: 500 Kč
Adresa: Jóga Ateliér, nedaleko metra Skalka, V Olšinách 126a (križovatka s Dobročovickou), 102 00 Praha.

www.BeTheLight.cz

https://www.facebook.com/jogabethelight

O lektorce:
Gábina je certifikovanou lektorkou Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana. Vede individuální lekce, ale také kurzy a semináře pro veřejnost a vyučuje i v Psychiatrické nemocnici v Bohnicích a v Thomayerově nemocnici v Praze. Poskytuje konzultace pomocí hluboké meditace z tradice Kundaliní jógy Sat Nam Rasayan „Duše volně plyne“. Podílí se na překladu učebnic a přednášek Yogi Bhajana. Studuje převážně u zahraničních učitelů, jejím současným hlavním učitelem je Guru Dev Singh z Mexika.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.