GONG – nástroj nejen pro relaxaci

Datum / čas
Date(s) - 01/02/2020
15:00 - 18:30

Místo konání
Shanti Garden

kategorie

Seminář základů hry na gong nejen pro učitele Kundaliní jógy

Ráda bych všechny zájemce o gong pozvala na svůj seminář – kurz o hře na gong.

KDE: studio ShantiGarden, V Horkách 8, Praha 4, Nusle
Cena 800,-

Program: Základy praxe a teorie hry na gong, dostatek času na praktické vyzkoušení základů, nácvik různých typů úderů a způsobů hry apod. na mé tři gongy, které budou k dispozici. Dále základní informace o historii, filozofii a přístupu k hraní na gong, jaké jsou nejrůznější způsoby, kdy se dá hra na gong používat a v neposlední řadě praktické informace, jaký gong, kde a jakým způsobem si pořídit a co všechno je potřeba. Seminář bude v malé skupince, takže bude dostatek prostoru pro individuální potřeby účastníků, bez ohledu na jejich praxi.

Pro koho je kurz určen?
Pro všechny zájemce, pro ty, koho gong jakýmkoli způsobem přitahuje a chtějí se o něm něco dozvědět a vyzkoušet si hrát. Především pro učitele Kundalini jógy, kteří gong nemají a třeba uvažují, že si ho pořídí, ale i pro učitele, kteří gong mají a hrají na něj k relaxaci. 

Kurz proběhne v malé skupince, tak je určitě nutné se předem přihlásit, emailem Hana@OngKar.cz nebo tel: 602328377

Lektorka: Hana Ong Kar, certifikovaná lektorka Kundaliní jógy a Gong JourneyWoman, na gong hraji 3 roky, v roce 2019 jsem absolvovala desetidenní Gong Master Trénink s Donem Conreaux v Anglii, vlastním tři gongy, kromě hraní na gong při relaxaci na svých lekcích jógy pořádám pravidelně Gongové lázně.

Více informací o mě na mém Facebooku

mapa není k dispozici
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.