Bílá Yóga – yóga v páru

Datum / čas
Date(s) - 29/11/2019 - 01/12/2019
Celý den

Místo konání
Ameera Haluzice

kategorie

HALUZICE 29.11. – 1.12. 2019

Speciální víkendový kurz, kde za pomoci starobylé technologie Kundaliny yógy, která je pro svou efektivitu jedním z nejúčinnějších nástrojů pro kultivaci svého potenciálu a adaptace na změny nastoupivší Éry vodnáře (doby kdy padají všechny staré pořádky a představy), a bílé yógy, budeme čistit nejhlubší chodby podvědomé mysli.

Můžete přijet s partnerem i bez partnera.

BĚHEM VÍKENDU PROŽIJEME…

“Venušiny kriye” praktikované s partnerem, obvykle muž a žena, ale mohou to být i dvě ženy, nebo dva muži, nám pomohou využít polarit pro spirituální růst a zpracování letitých bloků a bolístek. Skrze oči druhého jsme si schopni uvědomit aspekty svého já, které bychom sami neviděli.

Gongbath – koupel ve zvuku je mocným nástrojem k uvolnění a vyplavení vzorců našeho podvědomí na povrch. Můžete se těšit na souzvuk polarit “Mužského a Ženského” gongu a dalších nástrojů.

Speciální inspirací je nám “Bílá tantrická yóga”. Dělat bílou yógu může být jedním z nejvíce pozměňujících zážitků, jaké kdy zažijete. Vytváří vaši éterickou energii, aby vám poskytla schopnost snadno překonat lekce Země tím, že otevře vaši intuici a dá vám povědomí o tom, na čem vaše duše v současné době pracuje, a pak vás tato energie může podpořit, abyste uvolnili nebo uzdravili vaše problémy. Dělá to tak, že pracuje v říši duše. Je to velmi osobní zkušenost, intimní vztah, který máte s vlastní duší a mnoho lidí neví, jak o tom mluvit s jinou osobou. Touto technikou se spojíte se svou duší. Můžete snadno vydat staré problémy života nebo uzdravit lekce duše. To vám dává šanci proměnit se v milosti podpory skupiny.

V párové yóze můžeme říci, že jde o spojení dvou lidí, meditaci ve dvou, zrcadlo sebe sama ve vyjádření, pohybu, napojení.

Chceme-li zlepšit nejen svou yógovou praxi, ale také svou schopnost se s dalším člověkem spojit hlubším, intimnějším způsobem, pak je yóga praktikovaná v páru, přirozeným dalším krokem.

„Jsou dva druhy hledání: jedním je meditace – hledáte v hloubce sami, Druhým je láska – hledáte v hloubce s druhým člověkem.“

Osho

Podstatou je procítění boha skrze pohled do očí druhého člověka, kdy si můžeme uvědomit, že všichni jsme JEDNO.

Informace: http://ameera.cz/yoga-v-paru/

Přihlaste se na: rezervace@ameera.cz

mapa není k dispozici
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.