Ajeet Kaur v Praze – koncert a workshop

Datum / čas
Date(s) - 18/11/2017
17:00 - 21:30

Místo konání
Karlínské Spektrum

kategorie

Připojte se k Ajeet Kaur na cestu zvukem a léčení prostřednictvím kundaliní jógy a živé hudby. Zpívejte, tančete a připojte se k Ajeet Kaur a její skupině na cestu do léčebného světa písní. Ve starověkých tradicích bylo zpívání způsob, kdy se lidé spojili a v jednotě došli k uzdravení. Když se setkáváme na oslavách, probouzíme našeho ducha
a společně s ostatními hlasy dokážeme rozzářit světlem naše duše. Společně pak stoupáme!

Program
17:00 – 18:40 – workshop kundaliní jogy
19:30 – 21:30 – koncert

Vstupenka na koncert ……….. 620 Kč
Vstupenka na workshop ……….. 950 Kč
Zvýhodněná vstupenka na workshop i koncert, zakoupení do 18. 10. 2017 ………1.400 Kč
Vstupenka na koncert i workshop, od 19.10.2017 … 1.650 Kč
Pro členy 3HO – sleva ………..  1.250 Kč

Více informací

Vstupenka na koncert

Ajeet Kaur je umělkyně, jogínka a léčitelka. Vyrůstala v hudebním a duchovním zázemí a její cesta s posvátnou hudbou, jógou a léčebnými postupy. Cesta byla dlouhá a snad díky tomu, že již jako dítě měla hluboké zkušenosti s léčebnou linií Sat Nam Rasayan, která uzdravuje přítomností a meditativní myslí, velice rychle se stala jedním ze studentů samotné této linie. Ajeet získala titul v holistické psychologii a praktikovala jako léčitelka, kromě toho, že začala svou kariéru jako hudebnice, kde může být hudba prostředkem pro posvátný nekonečný prostor.
Ajeet je sice čerstvou osobností ve světě posvátného zpěvu, ale její hudba se rychle dostala k tisícům lidí po celém světě a nese s ní pocit klidu a uzdravení a Ajeet tak naplňuje své poslání. Ajeet vydala čtyři alba posvátné hudby, která byla oslavována jako první v iTunes světovém žebříčku a také v Billboard Top 10 New Age Chart. Spolupracovala také s některými vlastními hudebními inspiracemi, včetně Snatam Kaur či Trevor Hall. Ajeet nyní cestuje po světě, kde na svých koncertech, workshopech a vystoupeních sdílí hudbu a postupy pro uzdravování.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.