Narozeniny Guru Rám Dáse

9. října 2017 od 4:30
Centrum kundaliní jógy, Jindřišská 10, Praha

Oslavte s námi narozeniny Guru Rám Dáse, zpívejte šabd Dhan dhan ram das gur jako svoji sádhanu 2,5h. Můžete se připojit ke společné sádhaně 9. října od 4:30 v Jindřišské nebo se spojit se svým učitelem, aby podobnou akci zorganizovat ve vaší blízkosti. Pokud jste sami organizátory akce, rádi informaci zveřejníme.
Je zvykem začít zpívat šabd již 11 dní před narozeninami pro dobu 31 minut.

Guru Rám Dás byl čtvrtým sikhským guruem a byl znám jako guru zázraků. Byl ztělesněním pokory, soucitu, služby a hluboké oddanosti. Byl guruem Yogi Bhajana, v jehož srdci zaujímal speciální místo. Celosvětově se naše komunita obrací na Guru Rám Dáse s prosbami o vedení, léčení a ochranu. Ke dni jeho narozenin nám Yogi Bhajan předal speciální sádhanu.
Budeme společně po 2,5 hodiny recitovat mantru zázraků Dhan dhan ram das gur.
Yogi Bhajan popisoval tuto příležitost jako velmi silný čas k vyplnění modliteb. Vše, za co se modlíte, bude odpovězeno Guru Rám Dásem. Je důležité si uvědomit, že je třeba nechat božskou sílu dělat svoji práci s ohledem na náš nejvyšší osud, proto buďte otevření. Vyslovte jednou svoji modlitbu a pak se vzdejte všech očekávání o tom, jakým způsobem má být manifestována. Nezáleží na tom, jakým způsobem strávíte tento zvláštní čas, stačí mít Guru Ram Dáse ve svém srdci a cítit jeho lásku. Přijímejte zázraky života a žehnejte sami sobě a celému světu.

Krásné dny všem.

Sat Shabad Kaur

Dhan Dhan Ram Das Guru_překlad

Dhan Dhan Gurmukhi

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce 3HO. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.